Kullanılmış LHD

Haval Raptor 2026 Haval Dragon Plus Hi4 1.5T 255 Ultra Pilot Edition (Kullanılmış) İhracatı SA Suudi Arabistan

Bu 2026 GWM Haval Raptor Haval Dragon Plus Hi4 1.5T 255 Ultra Pilot Edition, SUV kasa tipi, kilometrede 6,800 km, sol direksiyon. Gücünü bir 1.5T 156PS L4 moto…

Haval Raptor 2026 Haval Dragon Plus Hi4 1.5T 255 Ultra Pilot Edition
$23,398 varışlı
FOB 73.5% Navlun/Sigorta 7% Vergi 4% VAT 12.7% Gümrük 2.8%
FOB fiyatı$17,200
Navlun$1,450
Sigorta$189
İthalat vergisi$942
VAT$2,967
Gümrük ve elleçleme$650
Toplam varış maliyeti$23,398

Yalnızca tahmin — sipariş vermeden önce Suudi Arabistan lisanslı bir gümrük müşaviriyle güncel vergi/KDV oranlarını doğrulayın.

Nakliye

Yükleme limanı
Tahmini transit süresiOrtalama süre, sipariş onayından Shenzhen Yantian Limanı'nda yüklemeye kadar 30 gündür; araç tedariki, kontrol ve varış noktasına göre değişir.
Direksiyon gereksinimiLHD
Direksiyon eşleşmesiEvet — LHD varyantı mevcut

Suudi Arabistan İthalat Notları

Suudi Arabistan, çoğu binek araç ithalatı için katı bir maksimum yaş kuralı uygulamamaktadır; ancak tescil ve Saber uygunluk sertifikası gereklidir — güncel SASO/Saber gerekliliklerini teyit edin.

Suudi Arabistan ülkesine GWM Araçları İthal Edin →

Stoktaki Araçlar

Şu anda mevcut gerçek araçlar — referans FOB fiyatı, nihai teklif WhatsApp üzerinden.

Diğer Pazarlarla Karşılaştır

ÜlkeToplam Varış Maliyeti
AE Birleşik Arap Emirlikleri$21,420 Görüntüle →
ID Endonezya$21,561 Görüntüle →
-- Georgia$22,880 Görüntüle →
RU Rusya$23,257 Görüntüle →
BY Belarus$23,257 Görüntüle →
TR Türkiye$23,257 Görüntüle →
CL Şili$24,413 Görüntüle →
PE Peru$24,881 Görüntüle →
KZ Kazakistan$24,915 Görüntüle →
MX Meksika$26,874 Görüntüle →
CO Kolombiya$27,355 Görüntüle →
ZA Güney Afrika$27,731 Görüntüle →
KE Kenya$27,967 Görüntüle →
NG Nijerya$27,990 Görüntüle →
PH Filipinler$28,080 Görüntüle →
BR Brezilya$30,407 Görüntüle →
EG Mısır$30,718 Görüntüle →
PK Pakistan$33,996 Görüntüle →
TH Tayland$36,934 Görüntüle →

İlgili Alıcı Rehberleri

Daha Fazla Makale

Alıcıların Sorduğu Sorular

Suudi Arabistan için Haval Raptor 2026 Haval Dragon Plus Hi4 1.5T 255 Ultra Pilot Edition ithalat vergisi ve varış maliyeti — kullanılmış fiyatı?
Suudi Arabistan için bir kullanılmış Haval Raptor 2026 Haval Dragon Plus Hi4 1.5T 255 Ultra Pilot Edition varış maliyeti yaklaşık $23,398 ($17,200 taban + $1,639 navlun/sigorta + $3,909 vergi/KDV + $650 gümrükleme).
Haval Raptor 2026 Haval Dragon Plus Hi4 1.5T 255 Ultra Pilot Edition araçının Suudi Arabistan konumuna nakliyesi ne kadar sürer?
Ortalama süre, sipariş onayından Shenzhen Yantian Limanı'nda yüklemeye kadar 30 gündür; araç tedariki, kontrol ve varış noktasına göre değişir.
Suudi Arabistan, Haval Raptor 2026 Haval Dragon Plus Hi4 1.5T 255 Ultra Pilot Edition direksiyon konfigürasyonuna izin veriyor mu?
Evet — Suudi Arabistan sol direksiyonu kabul ediyor, elimizdeki her Haval Raptor 2026 Haval Dragon Plus Hi4 1.5T 255 Ultra Pilot Edition de bu şekilde yapılandırılmıştır, dolayısıyla geldiği gibi tescil edilebilir. Sipariş vermeden önce güncel gerekliliği gümrük müşavirinizle teyit edin.
Suudi Arabistan için ikinci el araç yaş sınırı nedir?
Suudi Arabistan, çoğu binek araç ithalatı için katı bir maksimum yaş kuralı uygulamamaktadır; ancak tescil ve Saber uygunluk sertifikası gereklidir — güncel SASO/Saber gerekliliklerini teyit edin.

Haval Raptor 2026 Haval Dragon Plus Hi4 1.5T 255 Ultra Pilot Edition için Suudi Arabistan ülkesine Fiyat Teklifi Alın

Miktarınızı ve zamanlamanızı bize bildirin — WhatsApp üzerinden tam bir landed-cost teklifiyle yanıt veririz.

WhatsApp