Kullanılmış RHD

Great Wall SHANHAI CANNON 2023 Shanhaipao 48V 3.0T V6 Extreme Enjoyment Edition (Kullanılmış) İhracatı TH Tayland

Bu 2023 GWM Great Wall SHANHAI CANNON 2023 Shanhaipao 48V 3.0T V6 Extreme Enjoyment Edition, Pickup kasa tipi, kilometrede 90,000 km, sol direksiyon. Gücünü bi…

Great Wall SHANHAI CANNON 2023 Shanhaipao 48V 3.0T V6 Extreme Enjoyment Edition
$45,309 varışlı
FOB 47.5% Navlun/Sigorta 3.7% Vergi 40.9% VAT 6.4% Gümrük 1.4%
FOB fiyatı$21,500
Navlun$1,450
Sigorta$237
İthalat vergisi$18,550
VAT$2,922
Gümrük ve elleçleme$650
Toplam varış maliyeti$45,309

Yalnızca tahmin — sipariş vermeden önce Tayland lisanslı bir gümrük müşaviriyle güncel vergi/KDV oranlarını doğrulayın.

Nakliye

Yükleme limanı
Tahmini transit süresiOrtalama süre, sipariş onayından Shenzhen Yantian Limanı'nda yüklemeye kadar 30 gündür; araç tedariki, kontrol ve varış noktasına göre değişir.
Direksiyon gereksinimiRHD
Direksiyon eşleşmesiSiparişten önce onayla

Tayland İthalat Notları

Tayland, uzun süredir devam eden ticaret politikası kapsamında yeniden satış amacıyla kullanılmış binek araçların ticari ithalatını fiilen yasaklar; Tayland'a kullanılmış araç ihracat siparişleri önerilmez.

Tayland ülkesine GWM Araçları İthal Edin →

Stoktaki Araçlar

Şu anda mevcut gerçek araçlar — referans FOB fiyatı, nihai teklif WhatsApp üzerinden.

Diğer Pazarlarla Karşılaştır

ÜlkeToplam Varış Maliyeti
AE Birleşik Arap Emirlikleri$26,213 Görüntüle →
ID Endonezya$26,388 Görüntüle →
RU Rusya$28,474 Görüntüle →
BY Belarus$28,474 Görüntüle →
TR Türkiye$28,474 Görüntüle →
SA Suudi Arabistan$28,648 Görüntüle →
CL Şili$29,898 Görüntüle →
PE Peru$30,473 Görüntüle →
KZ Kazakistan$30,515 Görüntüle →
MX Meksika$32,926 Görüntüle →
CO Kolombiya$33,517 Görüntüle →
ZA Güney Afrika$33,982 Görüntüle →
KE Kenya$34,271 Görüntüle →
NG Nijerya$34,300 Görüntüle →
PH Filipinler$34,410 Görüntüle →
BR Brezilya$37,273 Görüntüle →
EG Mısır$37,657 Görüntüle →
PK Pakistan$41,692 Görüntüle →

İlgili Alıcı Rehberleri

Daha Fazla Makale

Alıcıların Sorduğu Sorular

Tayland için Great Wall SHANHAI CANNON 2023 Shanhaipao 48V 3.0T V6 Extreme Enjoyment Edition ithalat vergisi ve varış maliyeti — kullanılmış fiyatı?
Tayland için bir kullanılmış Great Wall SHANHAI CANNON 2023 Shanhaipao 48V 3.0T V6 Extreme Enjoyment Edition varış maliyeti yaklaşık $45,309 ($21,500 taban + $1,687 navlun/sigorta + $21,472 vergi/KDV + $650 gümrükleme).
Great Wall SHANHAI CANNON 2023 Shanhaipao 48V 3.0T V6 Extreme Enjoyment Edition araçının Tayland konumuna nakliyesi ne kadar sürer?
Ortalama süre, sipariş onayından Shenzhen Yantian Limanı'nda yüklemeye kadar 30 gündür; araç tedariki, kontrol ve varış noktasına göre değişir.
Tayland, Great Wall SHANHAI CANNON 2023 Shanhaipao 48V 3.0T V6 Extreme Enjoyment Edition direksiyon konfigürasyonuna izin veriyor mu?
Tayland sağdan direksiyon gerektiriyor, ancak şu anda elimizdeki tüm araçlar anakara Çin'den gelen sol direksiyonlu (LHD) araçlardır — bu nedenle bugün stoktan uygun bir Great Wall SHANHAI CANNON 2023 Shanhaipao 48V 3.0T V6 Extreme Enjoyment Edition tedarik edemiyoruz. İhtiyacınız olan model yılını bize gönderin; taahhütte bulunmadan önce RHD bir aracın tedarik edilip edilemeyeceğini, fiyat ve teslim süresiyle birlikte teyit edelim.
Tayland için ikinci el araç yaş sınırı nedir?
Tayland, uzun süredir devam eden ticaret politikası kapsamında yeniden satış amacıyla kullanılmış binek araçların ticari ithalatını fiilen yasaklar; Tayland'a kullanılmış araç ihracat siparişleri önerilmez.

Great Wall SHANHAI CANNON 2023 Shanhaipao 48V 3.0T V6 Extreme Enjoyment Edition için Tayland ülkesine Fiyat Teklifi Alın

Miktarınızı ve zamanlamanızı bize bildirin — WhatsApp üzerinden tam bir landed-cost teklifiyle yanıt veririz.

WhatsApp