Kullanılmış LHD

Haval 2022 Shenshou 1.5T Smart Enjoy Edition (Kullanılmış) İhracatı NG Nijerya

Bu 2022 GWM Haval Shenshou 1.5T Smart Enjoy Edition, SUV kasa tipi, kilometrede 50,000 km, sol direksiyon. Gücünü bir 1.5T 184PS L4 motordan alıyor. Şu anda st…

Haval 2022 Shenshou 1.5T Smart Enjoy Edition
$15,666 varışlı
FOB 56.2% Navlun/Sigorta 9.9% Vergi 23.1% VAT 6.7% Gümrük 4.1%
FOB fiyatı$8,800
Navlun$1,450
Sigorta$97
İthalat vergisi$3,621
VAT$1,048
Gümrük ve elleçleme$650
Toplam varış maliyeti$15,666

Yalnızca tahmin — sipariş vermeden önce Nijerya lisanslı bir gümrük müşaviriyle güncel vergi/KDV oranlarını doğrulayın.

Nakliye

Yükleme limanı
Tahmini transit süresiOrtalama süre, sipariş onayından Shenzhen Yantian Limanı'nda yüklemeye kadar 30 gündür; araç tedariki, kontrol ve varış noktasına göre değişir.
Direksiyon gereksinimiLHD
Direksiyon eşleşmesiEvet — LHD varyantı mevcut

Nijerya İthalat Notları

Nijerya, üretim yılından itibaren 12 yaşından büyük binek araçların ithalatını yasaklar.

Nijerya ülkesine GWM Araçları İthal Edin →

Stoktaki Araçlar

Şu anda mevcut gerçek araçlar — referans FOB fiyatı, nihai teklif WhatsApp üzerinden.

Diğer Pazarlarla Karşılaştır

ÜlkeToplam Varış Maliyeti
AE Birleşik Arap Emirlikleri$12,057 Görüntüle →
ID Endonezya$12,135 Görüntüle →
-- Georgia$12,859 Görüntüle →
RU Rusya$13,066 Görüntüle →
BY Belarus$13,066 Görüntüle →
TR Türkiye$13,066 Görüntüle →
SA Suudi Arabistan$13,144 Görüntüle →
CL Şili$13,702 Görüntüle →
PE Peru$13,958 Görüntüle →
KZ Kazakistan$13,977 Görüntüle →
MX Meksika$15,053 Görüntüle →
CO Kolombiya$15,316 Görüntüle →
ZA Güney Afrika$15,524 Görüntüle →
KE Kenya$15,653 Görüntüle →
PH Filipinler$15,715 Görüntüle →
BR Brezilya$16,993 Görüntüle →
EG Mısır$17,164 Görüntüle →
PK Pakistan$18,965 Görüntüle →
TH Tayland$20,579 Görüntüle →

İlgili Alıcı Rehberleri

Daha Fazla Makale

Alıcıların Sorduğu Sorular

Nijerya için Haval 2022 Shenshou 1.5T Smart Enjoy Edition ithalat vergisi ve varış maliyeti — kullanılmış fiyatı?
Nijerya için bir kullanılmış Haval 2022 Shenshou 1.5T Smart Enjoy Edition varış maliyeti yaklaşık $15,666 ($8,800 taban + $1,547 navlun/sigorta + $4,669 vergi/KDV + $650 gümrükleme).
Haval 2022 Shenshou 1.5T Smart Enjoy Edition araçının Nijerya konumuna nakliyesi ne kadar sürer?
Ortalama süre, sipariş onayından Shenzhen Yantian Limanı'nda yüklemeye kadar 30 gündür; araç tedariki, kontrol ve varış noktasına göre değişir.
Nijerya, Haval 2022 Shenshou 1.5T Smart Enjoy Edition direksiyon konfigürasyonuna izin veriyor mu?
Evet — Nijerya sol direksiyonu kabul ediyor, elimizdeki her Haval 2022 Shenshou 1.5T Smart Enjoy Edition de bu şekilde yapılandırılmıştır, dolayısıyla geldiği gibi tescil edilebilir. Sipariş vermeden önce güncel gerekliliği gümrük müşavirinizle teyit edin.
Nijerya için ikinci el araç yaş sınırı nedir?
Nijerya, üretim yılından itibaren 12 yaşından büyük binek araçların ithalatını yasaklar.

Haval 2022 Shenshou 1.5T Smart Enjoy Edition için Nijerya ülkesine Fiyat Teklifi Alın

Miktarınızı ve zamanlamanızı bize bildirin — WhatsApp üzerinden tam bir landed-cost teklifiyle yanıt veririz.

WhatsApp