Kullanılmış LHD

WEY 2026 V9X 2.0T Executive Extended Version (Kullanılmış) İhracatı -- Georgia

Bu 2026 GWM WEY V9X 2.0T Executive Extended Version, SUV kasa tipi, kilometrede 600 km, sol direksiyon. Gücünü bir 2.0T 238PS L4 motordan alıyor. Stokta buluna…

WEY 2026 V9X 2.0T Executive Extended Version
$36,362 varışlı
FOB 78.4% Navlun/Sigorta 4.9% Vergi 0% VAT 15% Gümrük 1.8%
FOB fiyatı$28,500
Navlun$1,450
Sigorta$314
İthalat vergisi$0
VAT$5,448
Gümrük ve elleçleme$650
Toplam varış maliyeti$36,362

Yalnızca tahmin — sipariş vermeden önce Georgia lisanslı bir gümrük müşaviriyle güncel vergi/KDV oranlarını doğrulayın.

Nakliye

Yükleme limanı
Tahmini transit süresiOrtalama süre, sipariş onayından Shenzhen Yantian Limanı'nda yüklemeye kadar 30 gündür; araç tedariki, kontrol ve varış noktasına göre değişir.
Direksiyon gereksinimiLHD
Direksiyon eşleşmesiEvet — LHD varyantı mevcut

Georgia İthalat Notları

Georgia ülkesine GWM Araçları İthal Edin →

Stoktaki Araçlar

Şu anda mevcut gerçek araçlar — referans FOB fiyatı, nihai teklif WhatsApp üzerinden.

Diğer Pazarlarla Karşılaştır

ÜlkeToplam Varış Maliyeti
AE Birleşik Arap Emirlikleri$34,016 Görüntüle →
ID Endonezya$34,243 Görüntüle →
RU Rusya$36,967 Görüntüle →
BY Belarus$36,967 Görüntüle →
TR Türkiye$36,967 Görüntüle →
SA Suudi Arabistan$37,194 Görüntüle →
CL Şili$38,825 Görüntüle →
PE Peru$39,576 Görüntüle →
KZ Kazakistan$39,630 Görüntüle →
MX Meksika$42,778 Görüntüle →
CO Kolombiya$43,549 Görüntüle →
ZA Güney Afrika$44,155 Görüntüle →
KE Kenya$44,533 Görüntüle →
NG Nijerya$44,570 Görüntüle →
PH Filipinler$44,714 Görüntüle →
BR Brezilya$48,452 Görüntüle →
EG Mısır$48,952 Görüntüle →
PK Pakistan$54,217 Görüntüle →
TH Tayland$58,938 Görüntüle →

İlgili Alıcı Rehberleri

Daha Fazla Makale

Alıcıların Sorduğu Sorular

Georgia için WEY 2026 V9X 2.0T Executive Extended Version ithalat vergisi ve varış maliyeti — kullanılmış fiyatı?
Georgia için bir kullanılmış WEY 2026 V9X 2.0T Executive Extended Version varış maliyeti yaklaşık $36,362 ($28,500 taban + $1,764 navlun/sigorta + $5,448 vergi/KDV + $650 gümrükleme).
WEY 2026 V9X 2.0T Executive Extended Version araçının Georgia konumuna nakliyesi ne kadar sürer?
Ortalama süre, sipariş onayından Shenzhen Yantian Limanı'nda yüklemeye kadar 30 gündür; araç tedariki, kontrol ve varış noktasına göre değişir.
Georgia, WEY 2026 V9X 2.0T Executive Extended Version direksiyon konfigürasyonuna izin veriyor mu?
Evet — Georgia sol direksiyonu kabul ediyor, elimizdeki her WEY 2026 V9X 2.0T Executive Extended Version de bu şekilde yapılandırılmıştır, dolayısıyla geldiği gibi tescil edilebilir. Sipariş vermeden önce güncel gerekliliği gümrük müşavirinizle teyit edin.
Georgia için ikinci el araç yaş sınırı nedir?
Kayıtlarda belirli bir yaş sınırı yok — kurallar değişebileceğinden sipariş vermeden önce bizimle güncel gümrük politikasını doğrulayın.

WEY 2026 V9X 2.0T Executive Extended Version için Georgia ülkesine Fiyat Teklifi Alın

Miktarınızı ve zamanlamanızı bize bildirin — WhatsApp üzerinden tam bir landed-cost teklifiyle yanıt veririz.

WhatsApp