Kullanılmış RHD

Great Wall POER 2019 Cannon 2.0T 2WD Navigator Long-Box Commercial Version (Kullanılmış) İhracatı PK Pakistan

Bu 2019 GWM Great Wall POER 2019 Cannon 2.0T 2WD Navigator Long-Box Commercial Version, Pickup kasa tipi, kilometrede 72,000 km, sol direksiyon. Gücünü bir 2.0…

Great Wall POER 2019 Cannon 2.0T 2WD Navigator Long-Box Commercial Version
$16,639 varışlı
FOB 45.1% Navlun/Sigorta 9.2% Vergi 27.1% VAT 14.7% Gümrük 3.9%
FOB fiyatı$7,500
Navlun$1,450
Sigorta$83
İthalat vergisi$4,517
VAT$2,439
Gümrük ve elleçleme$650
Toplam varış maliyeti$16,639

Yalnızca tahmin — sipariş vermeden önce Pakistan lisanslı bir gümrük müşaviriyle güncel vergi/KDV oranlarını doğrulayın.

Nakliye

Yükleme limanı
Tahmini transit süresiOrtalama süre, sipariş onayından Shenzhen Yantian Limanı'nda yüklemeye kadar 30 gündür; araç tedariki, kontrol ve varış noktasına göre değişir.
Direksiyon gereksinimiRHD
Direksiyon eşleşmesiSiparişten önce onayla

Pakistan İthalat Notları

Pakistan, kullanılmış araç ithalatını (kişisel bagaj / ikamet devri / hediye programları kapsamında) genellikle 3 yaşına kadar olan araçlarla sınırlar — bu programlar dışındaki ticari kullanılmış ithalat ek kısıtlamalarla karşılaşır.

Pakistan ülkesine GWM Araçları İthal Edin →

Stoktaki Araçlar

Şu anda mevcut gerçek araçlar — referans FOB fiyatı, nihai teklif WhatsApp üzerinden.

Diğer Pazarlarla Karşılaştır

ÜlkeToplam Varış Maliyeti
AE Birleşik Arap Emirlikleri$10,609 Görüntüle →
ID Endonezya$10,677 Görüntüle →
RU Rusya$11,490 Görüntüle →
BY Belarus$11,490 Görüntüle →
TR Türkiye$11,490 Görüntüle →
SA Suudi Arabistan$11,558 Görüntüle →
CL Şili$12,044 Görüntüle →
PE Peru$12,268 Görüntüle →
KZ Kazakistan$12,285 Görüntüle →
MX Meksika$13,224 Görüntüle →
CO Kolombiya$13,455 Görüntüle →
ZA Güney Afrika$13,635 Görüntüle →
KE Kenya$13,748 Görüntüle →
NG Nijerya$13,760 Görüntüle →
PH Filipinler$13,802 Görüntüle →
BR Brezilya$14,918 Görüntüle →
EG Mısır$15,066 Görüntüle →
TH Tayland$18,047 Görüntüle →

İlgili Alıcı Rehberleri

Daha Fazla Makale

Alıcıların Sorduğu Sorular

Pakistan için Great Wall POER 2019 Cannon 2.0T 2WD Navigator Long-Box Commercial Version ithalat vergisi ve varış maliyeti — kullanılmış fiyatı?
Pakistan için bir kullanılmış Great Wall POER 2019 Cannon 2.0T 2WD Navigator Long-Box Commercial Version varış maliyeti yaklaşık $16,639 ($7,500 taban + $1,533 navlun/sigorta + $6,956 vergi/KDV + $650 gümrükleme).
Great Wall POER 2019 Cannon 2.0T 2WD Navigator Long-Box Commercial Version araçının Pakistan konumuna nakliyesi ne kadar sürer?
Ortalama süre, sipariş onayından Shenzhen Yantian Limanı'nda yüklemeye kadar 30 gündür; araç tedariki, kontrol ve varış noktasına göre değişir.
Pakistan, Great Wall POER 2019 Cannon 2.0T 2WD Navigator Long-Box Commercial Version direksiyon konfigürasyonuna izin veriyor mu?
Pakistan sağdan direksiyon gerektiriyor, ancak şu anda elimizdeki tüm araçlar anakara Çin'den gelen sol direksiyonlu (LHD) araçlardır — bu nedenle bugün stoktan uygun bir Great Wall POER 2019 Cannon 2.0T 2WD Navigator Long-Box Commercial Version tedarik edemiyoruz. İhtiyacınız olan model yılını bize gönderin; taahhütte bulunmadan önce RHD bir aracın tedarik edilip edilemeyeceğini, fiyat ve teslim süresiyle birlikte teyit edelim.
Pakistan için ikinci el araç yaş sınırı nedir?
Pakistan, kullanılmış araç ithalatını (kişisel bagaj / ikamet devri / hediye programları kapsamında) genellikle 3 yaşına kadar olan araçlarla sınırlar — bu programlar dışındaki ticari kullanılmış ithalat ek kısıtlamalarla karşılaşır.

Great Wall POER 2019 Cannon 2.0T 2WD Navigator Long-Box Commercial Version için Pakistan ülkesine Fiyat Teklifi Alın

Miktarınızı ve zamanlamanızı bize bildirin — WhatsApp üzerinden tam bir landed-cost teklifiyle yanıt veririz.

WhatsApp