Kullanılmış LHD

WEY Gaoshan 2025 GAC Aion 7 Hi4 1.5T AWD (Kullanılmış) İhracatı PE Peru

Bu 2025 GWM WEY Gaoshan 2025 GAC Aion 7 Hi4 1.5T AWD, MPV kasa tipi, kilometrede 3,000 km, sol direksiyon. Gücünü bir 1.5T 170PS L4 motordan alıyor. Şu anda st…

WEY Gaoshan 2025 GAC Aion 7 Hi4 1.5T AWD
$34,374 varışlı
FOB 71.3% Navlun/Sigorta 5% Vergi 6.9% VAT 15% Gümrük 1.9%
FOB fiyatı$24,500
Navlun$1,450
Sigorta$270
İthalat vergisi$2,360
VAT$5,144
Gümrük ve elleçleme$650
Toplam varış maliyeti$34,374

Yalnızca tahmin — sipariş vermeden önce Peru lisanslı bir gümrük müşaviriyle güncel vergi/KDV oranlarını doğrulayın.

Nakliye

Yükleme limanı
Tahmini transit süresiOrtalama süre, sipariş onayından Shenzhen Yantian Limanı'nda yüklemeye kadar 30 gündür; araç tedariki, kontrol ve varış noktasına göre değişir.
Direksiyon gereksinimiLHD
Direksiyon eşleşmesiEvet — LHD varyantı mevcut

Peru İthalat Notları

Peru, çoğu kategori için genellikle 5 yaşına kadar kullanılmış araç ithalatına izin verir — sipariş vermeden önce güncel SUNAT eşiklerini teyit edin.

Peru ülkesine GWM Araçları İthal Edin →

Stoktaki Araçlar

Şu anda mevcut gerçek araçlar — referans FOB fiyatı, nihai teklif WhatsApp üzerinden.

Diğer Pazarlarla Karşılaştır

ÜlkeToplam Varış Maliyeti
AE Birleşik Arap Emirlikleri$29,558 Görüntüle →
ID Endonezya$29,754 Görüntüle →
RU Rusya$32,114 Görüntüle →
BY Belarus$32,114 Görüntüle →
TR Türkiye$32,114 Görüntüle →
SA Suudi Arabistan$32,311 Görüntüle →
CL Şili$33,724 Görüntüle →
KZ Kazakistan$34,421 Görüntüle →
MX Meksika$37,148 Görüntüle →
CO Kolombiya$37,817 Görüntüle →
ZA Güney Afrika$38,341 Görüntüle →
KE Kenya$38,669 Görüntüle →
NG Nijerya$38,702 Görüntüle →
PH Filipinler$38,826 Görüntüle →
BR Brezilya$42,064 Görüntüle →
EG Mısır$42,497 Görüntüle →
PK Pakistan$47,059 Görüntüle →
TH Tayland$51,150 Görüntüle →

İlgili Alıcı Rehberleri

Daha Fazla Makale

Alıcıların Sorduğu Sorular

Peru için WEY Gaoshan 2025 GAC Aion 7 Hi4 1.5T AWD ithalat vergisi ve varış maliyeti — kullanılmış fiyatı?
Peru için bir kullanılmış WEY Gaoshan 2025 GAC Aion 7 Hi4 1.5T AWD varış maliyeti yaklaşık $34,374 ($24,500 taban + $1,720 navlun/sigorta + $7,504 vergi/KDV + $650 gümrükleme).
WEY Gaoshan 2025 GAC Aion 7 Hi4 1.5T AWD araçının Peru konumuna nakliyesi ne kadar sürer?
Ortalama süre, sipariş onayından Shenzhen Yantian Limanı'nda yüklemeye kadar 30 gündür; araç tedariki, kontrol ve varış noktasına göre değişir.
Peru, WEY Gaoshan 2025 GAC Aion 7 Hi4 1.5T AWD direksiyon konfigürasyonuna izin veriyor mu?
Evet — Peru sol direksiyonu kabul ediyor, elimizdeki her WEY Gaoshan 2025 GAC Aion 7 Hi4 1.5T AWD de bu şekilde yapılandırılmıştır, dolayısıyla geldiği gibi tescil edilebilir. Sipariş vermeden önce güncel gerekliliği gümrük müşavirinizle teyit edin.
Peru için ikinci el araç yaş sınırı nedir?
Peru, çoğu kategori için genellikle 5 yaşına kadar kullanılmış araç ithalatına izin verir — sipariş vermeden önce güncel SUNAT eşiklerini teyit edin.

WEY Gaoshan 2025 GAC Aion 7 Hi4 1.5T AWD için Peru ülkesine Fiyat Teklifi Alın

Miktarınızı ve zamanlamanızı bize bildirin — WhatsApp üzerinden tam bir landed-cost teklifiyle yanıt veririz.

WhatsApp