Kullanılmış RHD

ORA 2020 R2 (White Cat) 305 km Luxury Model (Kullanılmış) İhracatı PK Pakistan

Bu 2020 GWM ORA R2 (White Cat) 305 km Luxury Model, EV Hatchback kasa tipi, kilometrede 48,000 km, sol direksiyon. Gücünü bir New Energy 48PS motordan alıyor. …

ORA 2020 R2 (White Cat) 305 km Luxury Model
$10,732 varışlı
FOB 39.1% Navlun/Sigorta 13.9% Vergi 26.5% VAT 14.3% Gümrük 6.1%
FOB fiyatı$4,200
Navlun$1,450
Sigorta$46
İthalat vergisi$2,848
VAT$1,538
Gümrük ve elleçleme$650
Toplam varış maliyeti$10,732

Yalnızca tahmin — sipariş vermeden önce Pakistan lisanslı bir gümrük müşaviriyle güncel vergi/KDV oranlarını doğrulayın.

Nakliye

Yükleme limanı
Tahmini transit süresiOrtalama süre, sipariş onayından Shenzhen Yantian Limanı'nda yüklemeye kadar 30 gündür; araç tedariki, kontrol ve varış noktasına göre değişir.
Direksiyon gereksinimiRHD
Direksiyon eşleşmesiSiparişten önce onayla

Pakistan İthalat Notları

Pakistan, kullanılmış araç ithalatını (kişisel bagaj / ikamet devri / hediye programları kapsamında) genellikle 3 yaşına kadar olan araçlarla sınırlar — bu programlar dışındaki ticari kullanılmış ithalat ek kısıtlamalarla karşılaşır.

Pakistan ülkesine GWM Araçları İthal Edin →

Stoktaki Araçlar

Şu anda mevcut gerçek araçlar — referans FOB fiyatı, nihai teklif WhatsApp üzerinden.

Diğer Pazarlarla Karşılaştır

ÜlkeToplam Varış Maliyeti
AE Birleşik Arap Emirlikleri$6,930 Görüntüle →
ID Endonezya$6,973 Görüntüle →
-- Georgia$7,371 Görüntüle →
RU Rusya$7,485 Görüntüle →
BY Belarus$7,485 Görüntüle →
TR Türkiye$7,485 Görüntüle →
SA Suudi Arabistan$7,528 Görüntüle →
CL Şili$7,835 Görüntüle →
PE Peru$7,977 Görüntüle →
KZ Kazakistan$7,986 Görüntüle →
MX Meksika$8,579 Görüntüle →
CO Kolombiya$8,725 Görüntüle →
ZA Güney Afrika$8,838 Görüntüle →
KE Kenya$8,909 Görüntüle →
NG Nijerya$8,917 Görüntüle →
PH Filipinler$8,944 Görüntüle →
BR Brezilya$9,647 Görüntüle →
EG Mısır$9,740 Görüntüle →
TH Tayland$11,621 Görüntüle →

İlgili Alıcı Rehberleri

Daha Fazla Makale

Alıcıların Sorduğu Sorular

Pakistan için ORA 2020 R2 (White Cat) 305 km Luxury Model ithalat vergisi ve varış maliyeti — kullanılmış fiyatı?
Pakistan için bir kullanılmış ORA 2020 R2 (White Cat) 305 km Luxury Model varış maliyeti yaklaşık $10,732 ($4,200 taban + $1,496 navlun/sigorta + $4,386 vergi/KDV + $650 gümrükleme).
ORA 2020 R2 (White Cat) 305 km Luxury Model araçının Pakistan konumuna nakliyesi ne kadar sürer?
Ortalama süre, sipariş onayından Shenzhen Yantian Limanı'nda yüklemeye kadar 30 gündür; araç tedariki, kontrol ve varış noktasına göre değişir.
Pakistan, ORA 2020 R2 (White Cat) 305 km Luxury Model direksiyon konfigürasyonuna izin veriyor mu?
Pakistan sağdan direksiyon gerektiriyor, ancak şu anda elimizdeki tüm araçlar anakara Çin'den gelen sol direksiyonlu (LHD) araçlardır — bu nedenle bugün stoktan uygun bir ORA 2020 R2 (White Cat) 305 km Luxury Model tedarik edemiyoruz. İhtiyacınız olan model yılını bize gönderin; taahhütte bulunmadan önce RHD bir aracın tedarik edilip edilemeyeceğini, fiyat ve teslim süresiyle birlikte teyit edelim.
Pakistan için ikinci el araç yaş sınırı nedir?
Pakistan, kullanılmış araç ithalatını (kişisel bagaj / ikamet devri / hediye programları kapsamında) genellikle 3 yaşına kadar olan araçlarla sınırlar — bu programlar dışındaki ticari kullanılmış ithalat ek kısıtlamalarla karşılaşır.

ORA 2020 R2 (White Cat) 305 km Luxury Model için Pakistan ülkesine Fiyat Teklifi Alın

Miktarınızı ve zamanlamanızı bize bildirin — WhatsApp üzerinden tam bir landed-cost teklifiyle yanıt veririz.

WhatsApp