Yeni LHD

魏牌 高山新能源 (Yeni) İhracatı NG Nijerya

Bu GWM WEY Gaoshan NEV, SUV kasa tipi, sol direksiyon. Stokta bulunan tek Wey Gaoshan Nev bu, $43,507 referans FOB fiyatları ile. Bu ünite için referans FOB fi…

魏牌 高山新能源
$66,589 varışlı
FOB 65.3% Navlun/Sigorta 2.9% Vergi 23.9% VAT 6.9% Gümrük 1%
FOB fiyatı$43,507
Navlun$1,450
Sigorta$479
İthalat vergisi$15,903
VAT$4,600
Gümrük ve elleçleme$650
Toplam varış maliyeti$66,589

Yalnızca tahmin — sipariş vermeden önce Nijerya lisanslı bir gümrük müşaviriyle güncel vergi/KDV oranlarını doğrulayın.

Nakliye

Yükleme limanıTianjin / Guangzhou
İkinci El Araç İthalat KurallarıNijerya, üretim yılından itibaren 12 yaşından büyük binek araçların ithalatını yasaklar.
birim1 stokta · $43,507 FOB referansı
Tahmini transit süresiOrtalama süre, sipariş onayından Shenzhen Yantian Limanı'nda yüklemeye kadar 30 gündür; araç tedariki, kontrol ve varış noktasına göre değişir.
Direksiyon gereksinimiLHD
Direksiyon eşleşmesiEvet — LHD varyantı mevcut

Nijerya İthalat Notları

Nijerya'nın binek araçlara uyguladığı standart ithalat vergisi yaklaşık %35'tir (Ulusal Otomotiv Politikası kapsamında vergi ve harç bileşenleri dahil), ayrıca %7,5 KDV uygulanır. Nijerya, son politika güncellemeleri kapsamında tamamen elektrikli araçlar için indirimli oranlar önermiştir. Gösterilen oranlar yalnızca kamuya açık genel tarifelere dayalı göstergelerdir — sipariş vermeden önce güncel vergi, KDV ve varsa EV teşviklerini ülkedeki lisanslı bir gümrük müşaviri ile her zaman teyit edin.

Nijerya ülkesine GWM Araçları İthal Edin →

Stoktaki Araçlar

Şu anda mevcut gerçek araçlar — referans FOB fiyatı, nihai teklif WhatsApp üzerinden.

Diğer Pazarlarla Karşılaştır

ÜlkeToplam Varış Maliyeti
AE Birleşik Arap Emirlikleri$50,743 Görüntüle →
ID Endonezya$51,084 Görüntüle →
-- Gürcistan$54,264 Görüntüle →
RU Rusya$55,173 Görüntüle →
BY Belarus$55,173 Görüntüle →
TR Türkiye$55,173 Görüntüle →
SA Suudi Arabistan$55,514 Görüntüle →
CL Şili$57,963 Görüntüle →
PE Peru$59,090 Görüntüle →
KZ Kazakistan$59,171 Görüntüle →
MX Meksika$63,897 Görüntüle →
CO Kolombiya$65,056 Görüntüle →
ZA Güney Afrika$65,964 Görüntüle →
KE Kenya$66,532 Görüntüle →
PH Filipinler$66,805 Görüntüle →
BR Brezilya$72,417 Görüntüle →
EG Mısır$73,165 Görüntüle →
PK Pakistan$81,072 Görüntüle →
TH Tayland$88,160 Görüntüle →

Nijerya için diğer GWM modelleri

ModelToplam Varış Maliyeti
R1 Black Cat$6,570 Görüntüle →
H6$10,383 Görüntüle →
Good Cat$10,383 Görüntüle →
Vv6$11,850 Görüntüle →
F7$11,850 Görüntüle →
Fengjun$12,292 Görüntüle →
M6 Plus$12,732 Görüntüle →
Cannon$13,760 Görüntüle →
Big Dog$15,226 Görüntüle →
Tank$17,133 Görüntüle →
H9$17,133 Görüntüle →
Gaoshan$34,740 Görüntüle →

İlgili Alıcı Rehberleri

Daha Fazla Makale

Alıcıların Sorduğu Sorular

Nijerya için 魏牌 高山新能源 ithalat vergisi ve varış maliyeti — yeni fiyatı?
Nijerya için bir yeni 魏牌 高山新能源 varış maliyeti yaklaşık $66,589 ($43,507 taban + $1,929 navlun/sigorta + $20,503 vergi/KDV + $650 gümrükleme).
魏牌 高山新能源 araçının Nijerya konumuna nakliyesi ne kadar sürer?
Ortalama süre, sipariş onayından Shenzhen Yantian Limanı'nda yüklemeye kadar 30 gündür; araç tedariki, kontrol ve varış noktasına göre değişir.
Nijerya, 魏牌 高山新能源 direksiyon konfigürasyonuna izin veriyor mu?
Evet — Nijerya sol direksiyonu kabul ediyor, elimizdeki her 魏牌 高山新能源 de bu şekilde yapılandırılmıştır, dolayısıyla geldiği gibi tescil edilebilir. Sipariş vermeden önce güncel gerekliliği gümrük müşavirinizle teyit edin.
Nijerya için ikinci el araç yaş sınırı nedir?
Nijerya, üretim yılından itibaren 12 yaşından büyük binek araçların ithalatını yasaklar.

魏牌 高山新能源 için Nijerya ülkesine Fiyat Teklifi Alın

Miktarınızı ve zamanlamanızı bize bildirin — WhatsApp üzerinden tam bir landed-cost teklifiyle yanıt veririz.

WhatsApp