Yeni LHD

魏牌 高山新能源 (Yeni) İhracatı PE Peru

Bu GWM WEY Gaoshan NEV, SUV kasa tipi, sol direksiyon. Stokta bulunan tek Wey Gaoshan Nev bu, $43,507 referans FOB fiyatları ile. Bu ünite için referans FOB fi…

魏牌 高山新能源
$59,090 varışlı
FOB 73.6% Navlun/Sigorta 3.3% Vergi 6.9% VAT 15.1% Gümrük 1.1%
FOB fiyatı$43,507
Navlun$1,450
Sigorta$479
İthalat vergisi$4,089
VAT$8,915
Gümrük ve elleçleme$650
Toplam varış maliyeti$59,090

Yalnızca tahmin — sipariş vermeden önce Peru lisanslı bir gümrük müşaviriyle güncel vergi/KDV oranlarını doğrulayın.

Nakliye

Yükleme limanıTianjin / Guangzhou
İkinci El Araç İthalat KurallarıPeru, çoğu kategori için genellikle 5 yaşına kadar kullanılmış araç ithalatına izin verir — sipariş vermeden önce güncel SUNAT eşiklerini teyit edin.
birim1 stokta · $43,507 FOB referansı
Tahmini transit süresiOrtalama süre, sipariş onayından Shenzhen Yantian Limanı'nda yüklemeye kadar 30 gündür; araç tedariki, kontrol ve varış noktasına göre değişir.
Direksiyon gereksinimiLHD
Direksiyon eşleşmesiEvet — LHD varyantı mevcut

Peru İthalat Notları

Peru-Çin STA'sı kapsamında birçok yeni Çin menşeli araç %0 ithalat vergisi için nitelik kazanır; aksi halde genel MFN tarifesi yaklaşık %9'dur. Gümrük değeri artı vergi üzerinden %18 IGV (KDV) uygulanır. Gösterilen oranlar yalnızca kamuya açık genel tarifelere dayalı göstergelerdir — sipariş vermeden önce güncel vergi, KDV ve varsa EV teşviklerini ülkedeki lisanslı bir gümrük müşaviri ile her zaman teyit edin.

Peru ülkesine GWM Araçları İthal Edin →

Stoktaki Araçlar

Şu anda mevcut gerçek araçlar — referans FOB fiyatı, nihai teklif WhatsApp üzerinden.

Diğer Pazarlarla Karşılaştır

ÜlkeToplam Varış Maliyeti
AE Birleşik Arap Emirlikleri$50,743 Görüntüle →
ID Endonezya$51,084 Görüntüle →
-- Gürcistan$54,264 Görüntüle →
RU Rusya$55,173 Görüntüle →
BY Belarus$55,173 Görüntüle →
TR Türkiye$55,173 Görüntüle →
SA Suudi Arabistan$55,514 Görüntüle →
CL Şili$57,963 Görüntüle →
KZ Kazakistan$59,171 Görüntüle →
MX Meksika$63,897 Görüntüle →
CO Kolombiya$65,056 Görüntüle →
ZA Güney Afrika$65,964 Görüntüle →
KE Kenya$66,532 Görüntüle →
NG Nijerya$66,589 Görüntüle →
PH Filipinler$66,805 Görüntüle →
BR Brezilya$72,417 Görüntüle →
EG Mısır$73,165 Görüntüle →
PK Pakistan$81,072 Görüntüle →
TH Tayland$88,160 Görüntüle →

Peru için diğer GWM modelleri

ModelToplam Varış Maliyeti
R1 Black Cat$5,896 Görüntüle →
H6$9,277 Görüntüle →
Good Cat$9,277 Görüntüle →
Vv6$10,577 Görüntüle →
F7$10,577 Görüntüle →
Fengjun$10,968 Görüntüle →
M6 Plus$11,357 Görüntüle →
Cannon$12,268 Görüntüle →
Big Dog$13,569 Görüntüle →
Tank$15,258 Görüntüle →
H9$15,258 Görüntüle →
Gaoshan$30,863 Görüntüle →

İlgili Alıcı Rehberleri

Daha Fazla Makale

Alıcıların Sorduğu Sorular

Peru için 魏牌 高山新能源 ithalat vergisi ve varış maliyeti — yeni fiyatı?
Peru için bir yeni 魏牌 高山新能源 varış maliyeti yaklaşık $59,090 ($43,507 taban + $1,929 navlun/sigorta + $13,004 vergi/KDV + $650 gümrükleme).
魏牌 高山新能源 araçının Peru konumuna nakliyesi ne kadar sürer?
Ortalama süre, sipariş onayından Shenzhen Yantian Limanı'nda yüklemeye kadar 30 gündür; araç tedariki, kontrol ve varış noktasına göre değişir.
Peru, 魏牌 高山新能源 direksiyon konfigürasyonuna izin veriyor mu?
Evet — Peru sol direksiyonu kabul ediyor, elimizdeki her 魏牌 高山新能源 de bu şekilde yapılandırılmıştır, dolayısıyla geldiği gibi tescil edilebilir. Sipariş vermeden önce güncel gerekliliği gümrük müşavirinizle teyit edin.
Peru için ikinci el araç yaş sınırı nedir?
Peru, çoğu kategori için genellikle 5 yaşına kadar kullanılmış araç ithalatına izin verir — sipariş vermeden önce güncel SUNAT eşiklerini teyit edin.

魏牌 高山新能源 için Peru ülkesine Fiyat Teklifi Alın

Miktarınızı ve zamanlamanızı bize bildirin — WhatsApp üzerinden tam bir landed-cost teklifiyle yanıt veririz.

WhatsApp